Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Подолання розриву між нанотехнологіями та ринкомNMP-06-2015: Нові наноматриці та нанокапсули


Проблематика:

Технології капсулювання використовуються у фармацевтиці для доставки ліків. Нанотехнологічні підходи та наявність новітніх інструментів роблять можливим створення нового типу наноматриць та нанокапсул, що можуть бути використані для цільової доставки лікарських засобів і для локалізації впливу в багатьох сферах застосування.

Напрямки досліджень:

Пропозиція стосується розробки безпечних, контрольованих та надійних наноматриць і нанокапсул, що містять активні інгредієнти (наприклад, ліки в наномедицині, вітаміни або антиоксиданти для косметичних засобів та особистої гігієни, антимікробні засоби для засобів прибирання), а також промислових процесів їх виробництва. Вимагається отримання наноматриць і нанокапсул різних типів, залежно від властивостей (гідрофобних або гідрофільних) матеріалу, що використовуватиметься як активний інгредієнт. Очікується розробка технологій виробництва (зокрема коацервація або розділення фаз) з метою забезпечення стабільності наноматеріалів і використовуваних активних інгредієнтів. Очікується розробка нових механізмів виведення корисного навантаження з нанокапсули (зокрема, при змінах температури або рН). Таким чином, проект повинен передбачати створення наноматриць чи нанокапсул для цільової доставки.

Очікувані результати:

Реалізація пропозиції можлива при 4-5 рівні технологічної готовності, цільовому рівні 6.

Робота проекту передбачає реалізацію перехресних передових технологій. Також необхідно враховувати питання безпеки і стандартизації.

Мінімальний склад консорціуму – три незалежні юридичні особи з країн-учасниць Європейського Союзу, або асоційованих країн.

Тип дії – науково-дослідні та інноваційні дії.

Планований обсяг вкладу від ЄС 3-5 млн EUR, проте не виключено подання та відбір пропозицій з іншим бюджетом.

[1] EU Nano-safety strategy 2015-2020 and NanoReg project

Матеріали

Legal and Financial issues