Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Нанотехнології та новітні матеріали для ефективної охорони здоров'яNMP-12-2015: Біоматеріали для лікування та профілактики хвороби Альцгеймера


Проблематика:

За оцінками 7,3 млн європейців в країнах ЄС-27 віком від 30 до 99 років страждали від різних видів деменції в 2006 році (14,6 на 1 000 жителів), більшість з цих випадків є різновидами хвороби Альцгеймера. Інноваційні підходи, базовані на застосуванні біоматеріалів можуть підвищити ефективність лікування та профілактики нейродегенеративних розладів, таких як хвороба Альцгеймера.

Напрямки досліджень:

Проектні пропозиції повинні бути спрямовані на розробку нових багатофункціональних біоматеріалів, як складової частини медичних приладів та передових методів лікування з метою створення, оптимізації, підвищення, заміни або підтримки профілактичного та терапевтичного втручання при хворобі Альцгеймера.

Очікується розробка біосумісних матеріалів та матеріалів, придатних до біодеградації, які легко виводяться з організму після завершення їх дії в рамках мінімально інвазивних методів лікування, а також терагностичних і біосумісних матеріалів, які легко розкладаються.

Розробка нових інтегрованих експериментальних і розрахункових підходів до опису процесів дії препаратів як ключовий крок до створення безпечних та ефективних матеріалів. При розробці протоколів експериментів повинні бути взяті до уваги стандарти GLP and ISO.

Розробка нових лікарських препаратів для пацієнтів з хворобою Альцгеймера і виконання їх клінічних випробувань в рамках цього проекту не планується.

Очікувані результати:

Реалізація проекту можлива при технологічному рівні готовності (TRL-Technology Readiness Level) 5 [відповідно до Annex G].

Для цієї тематики, пропозиції повинні включати чорновики стартових робочих і бізнес-планів, які будуть розроблятися в подальшому в пропонованому проекті.

Мінімальний склад консорціуму – три незалежні юридичні особи з країн-учасниць Європейського Союзу, або асоційованих країн.

Тип дії – науково-дослідні та інноваційні дії.

Розмір фінансування – 6-8 млн. євро.


Матеріали

Legal and Financial issues