Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Новітні матеріали для низьковуглецевих енергетичних технологійNMP-14-2015: Схема ERA-NET в галузі матеріалів (у тому числі матеріалів для енергетики)


Завдання:

Підтримка позиції Європи в дослідженнях в галузях матеріалознавства та інженерії вимагає цілеспрямованих заходів, метою яких є встановлення загальних пріоритетів європейських досліджень з урахуванням реалізації спільних ініціатив. Нещодавно була прийнята «Дорожня карта з впровадження технологій для низьковуглецевої енергетики» (SEC(2011)1609), реалізація якої визначатиме зміст плану розвитку стратегічних енергетичних технологій (SET). Стратегічно та індустріально релевантний підхід до реалізації цієї дорожньої карти передбачає створення послідовного зв’язку між дослідженнями та інноваційними рішеннями, що об’єднуватиме національні дослідницькі та інноваційні центри, мобілізуючи європейські інфраструктурні мережі, та сприяючи розвитку освіти s професійної підготовки в дослідженні матеріалів та інноваційній діяльності.

Область діяльності:

Пропонована програма спрямована на координацію науково-дослідних робіт за участі країн-членів ЄС та асоційованих членів ЄС у галузі матеріалознавства як продовження діяльності за схемою M-ERA.NET (пріоритет – впровадження низьковуглецевих енергетичних технологій). Планується реалізація спільних міжнародних конкурсів (надання грантів третій стороні) за умови співфінансування ЄС для підтримки багатонаціональних інноваційних дослідницьких ініціатив у галузі матеріалознавства.

Очікувані результати:

Забезпечення взаємодії і узгодженої роботи в ключових галузях досліджень промислових матеріалів на національному та регіональному рівнях; Pеалізація «Дорожньої карти з впровадження технологій для низьковуглецевої енергетики» (SEC(2011)1609), а також Європейського Стратегічного плану розвитку енергетичних технологій (SET-Plan(COM (2009)519).

Мінімальний склад консорціуму – три незалежні юридичні особи з країн-учасниць Європейського Союзу, або асоційованих країн.

Тип дії –[ERA-NET (COFUND)]

Розмір фінансування – 10 млн. євро (мінімум 50% цієї суми необхідно використати на виконання «Дорожньої карти з впровадження технологій для низьковуглецевої енергетики (SEC(2011)1609»). Можливим є подання та відбір пропозицій, що передбачають інші суми фінансування.

http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/2536-nmp-14-2015.html#tab1

Матеріали

Legal and Financial issues