Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Новітні матеріали для низьковуглецевих енергетичних технологійNMP-16-2015: Продовження терміну експлуатації нових функціональних матеріалів у галузі енергетичних технологій (отримання, перетворення, зберігання та/або транспортування енергії)


Проблематика:

Функціональні матеріали мають значний потенціал проникнення на ринок безпечної, стійкої та доступної енергії на основі низьковуглецевих децентралізованих пристроїв генерації електроенергії. Переваги використання передових функціональних матеріалів може бути продемонстровані з точки зору, зокрема, більш ефективної генерації енергії, зберігання або передачі в контрольованих умовах. Значні початкові інвестиційні витрати на нові електростанції або децентралізовані джерела енергії вимагають забезпечення часу життя енергогенеруючих установок в діапазоні 20-25 років, з мінімальним простоєм і часом обслуговування. Проте, недостатньо відомо про деградацію таких матеріалів під час довгострокового використання. Це може серйозно ускладнити промислове застосування таких матеріалів та збільшити початкові інвестиційні витрати в зв'язку з переоцінкою вимог до властивостей матеріалів. В іншому випадку можуть збільшитися витрати на експлуатацію,за умови простоїв потужностей через технологічні відмови, пов'язані з властивостями використовуваних матеріалів або через більш інтенсивний графік технічного обслуговування.

Напрямки досліджень:

Вивчення спричиненої тривалою експлуатацією деградації функціональних матеріалів, які продемонстрували підвищену продуктивність в галузях генерації, перетворення, зберігання та/або передавання енергії, а також можливість виробництва в масштабах, достатніх для промислового використання. Проектні пропозиції повинні включати моделювання функціональних матеріалів та тестування властивостей їх в реальних умовах на експериментальному пілотному рівні. Також необхідно сфокусувати увагу на розумінні процесів деградації властивостей в процесі довготривалої експлуатації та їх впливу на загальну продуктивність технологічних компонентів та систем. У проектну пропозицію необхідно включити дорожні карти з розробки технологій вдосконалення властивостей матеріалів та каталог передового досвіду.

Очікувані результати:

Реалізація проекту можлива при технологічному рівні готовності 6 [відповідно до Annex G].

Мінімальний склад консорціуму – три незалежні юридичні особи з країн-учасниць Європейського Союзу, або асоційованих країн.

Тип дії – інноваційні дії.

Розмір фінансування – 6-10 млн. євро.Матеріали

Legal and Financial issues