Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Застосування нових матеріалів для забезпечення конкурентоспроможностіNMP-24-2015: Низькоенергетичні рішення для виробництва питної води


Проблематика:

Низькоенергетичні рішення вкрай необхідні для пом'якшення води і особливо для опріснення води. Наявні технології великомасштабного опріснення морської води зупинилися на рівні витрат енергії близько 3 кВт год / м3, в той час як декілька років тому було встановлено мету – витрати 1 кВт год/м3.

Напрямки досліджень:

Очікується розробка методів, що характеризуватимуться вищою продуктивністю і нижчим використанням енергії, робота яких ґрунтується (але не обмежується) на поєднанні мембранної фільтрації (зворотний осмос, ультрафільтрація включаючи мікро-s нанофільтраці.) і електричних потенціалів (елелктроосмосу), електрохімічних мембранних процесів, мембранної дистиляції, матеріалів, що володіють селективною іонною проникністю або кристалізацією клатратів. Проекти повинні запропонувати комплексні рішення або комбінації технологій, які дозволяють наблизитися до зазначеної мети.

Проекти повинні бути спрямовані на розробку пілотних установок, що демонструють низьке споживання енергії, а також загальну конкурентоспроможність пропонованої технології.

Відповідно до цілей стратегії міжнародного співробітництва Євросоюзу в наукових дослідженнях та інноваціях (COM (2012) 497), міжнародне співробітництво заохочується, зокрема з країнами, що розвиваються. Проектні пропозиції повинні включати чорновики стартових робочих та бізнес-планів, які будуть розроблятися в подальшому при виконанні проекту.

При формуванні проектної пропозиції необхідно скрізь, де це можливо, активно прагнути до об'єднання зусиль, в тому числі шукати можливості фінансування з боку відповідних національних / регіональних науково-дослідних та інноваційних програм і / або сукупного фінансування з Європейських структурних та інвестиційних фондів в рамках інтелектуальної стратегії спеціалізації. Для цієї досягнення цієї мети можуть бути використані інструменти, що надаються платформою Eye@RIS3. Стартові робочі та бізнес-плани будуть розглянуті на предмет присутності варіантів співпраці та / або пошуку додаткового фінансування. Робочі плани, фінансові заходи розвиватимуться в ході реалізації проекту. Результати цих заходів, а також передбачувані подальші дії в цьому відношенні повинні бути описані в остаточній версії проектної пропозиції.

Очікувані результати:

Мінімальний склад консорціуму – три незалежні юридичні особи з країн-учасниць Європейського Союзу, або асоційованих країн. Заохочується міжнародне співробітництво, зокрема з країнами, що розвиваються.

Тип дії – інноваційні дії.

Реалізація проекту можлива при технологічному рівні готовності 4-5 та цільовому рівні 6-7 [відповідно до Annex G].

Пропозиції повинні містити план початкової експлуатації, бізнес-плани та мають бути спрямовані на розроблення конкурентоспроможних пілотних установок (pilot plants) з низьким рівнем споживання енергії.

Розмір фінансування – 5-8 млн. євро.Матеріали

Legal and Financial issues