Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Безпека нанотехнологічних прикладних застосувань і регулювання в цій сферіNMP-29-2015: Підвищення продуктивності оцінювання рівня нанобезпеки


Проблематика:

Методи системної біології, високопродуктивного скринінгу і застосування токсикогеномічних підходів здатні повністю змінити класифікацію хімічних речовин, у тому числі наноматеріалів, з метою регулювання та управління ризиками. Відбуваються зміни парадигми токсикології, спричинені використанням інноваційні технологій, зокрема підходів високопродуктивного скринінгу, токсикогеноміки і високомісткого аналізу.

Використовуючи такі підходи, стає можливою ідентифікація механізмів впливу («шляхів» токсичності). Завдання проектів полягає в розробці моделей і демонстрації механізм токсичності, що дозволить покращити методи тестування токсичності шляхом виявлення нових ключових ризиків, необхідних для забезпечення базової індивідуальної безпеки та оцінки ризику застосування нових та і змінених матеріалів.

Напрямки досліджень:

Проектні пропозиції повинні бути спрямовані на покращення розуміння механізмів, що лежать в основі будь-яких спостережуваних негативних наслідків дії наноматеріалів, і в кінцевому підсумку пов’язати ефекти таких негативних впливів з конкретними фізичними або хімічними властивостей наноструктурованих матеріалів.

Повинна бути створена та продемонстрована основа для розробки відповідних інструментів і підходів, які будуть спрямовані на класифікацію наноматеріалів та сприяння в розробці інтелектуальних стратегій тестування і виявлення «наноматеріалів або властивостей", які необхідно ретельно перевірити.

Очікувані результати:

Реалізація проекту можлива при технологічному рівні готовності 4 [відповідно до Annex G].

Мінімальний склад консорціуму – три незалежні юридичні особи з країн-учасниць Європейського Союзу, або асоційованих країн.

Тип дії – науково-дослідні та інноваційні дії.

Розмір фінансування – 4-8 млн. євро.Матеріали

Legal and Financial issues