Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Безпека нанотехнологічних прикладних застосувань і регулювання в цій сферіNMP-40-2015: Підтримка кластеризації та мереж в мікро- і нанофлюїдіці


Проблематика:

Мікро- і нанофлюїдика - міждисциплінарна область, яка об'єднує кілька ключових тенологій (КТ, http://ec.europa.eu/enterprise/sectors/ict/key_technologies/index_en.htm), знаходить застосування при вирішенні більшості основних соціальним проблем (для високих значень рівня технологічної готовності) і водночас характеризується новими цікавими технологічними розробками (при низькому рівні техннологічної готовності). В той час, як комерційно успішні продукти на основі флюїдики вже існують (наприклад, струменеві принтери), при системній інтеграції, забезпеченні технологічності і доступності таких технологій залишаються значні проблеми зокрема для прикладних застосувань (пристроїв) з декількома або складними функціями, дія яких базується на мікро- і нанофлюїдиці. Галузь характеризується великою кількістю дослідницьких груп і підприємств, що розвивають знання і технології для багатьох різних областей застосування таких технологій.

Напрямки досліджень:

У зв'язку з багатопрофільним характером застосування мікро- і нанофлюїдики, часто за участю інших ключових технологій, кластерний підхід може привести вигоди за рахунок перехресного роботи (наприклад, обмін технічною інформацією, обмін або ліцензування продуктами інтелектуальної власності) та встановлення ключових елементів ланцюга формування вартості продукту що необхідне для досягнення успіху на ринку. Кластеризація та формування робочих мереж може включати в себе ідентифікацію та підготовку до демонстрації та створення пілотної виробничої лінії, а також іншої допоміжної діяльності, наприклад, формування галузевих спілок, попередніх комерційнихї закупівель та (формальної або промислової) стандартизації. Кінцевою метою є вирішення проблем, що виникають при розгортанні мікро- і нанофлюїдики в Європі,з метою сприяння інноваціям в продуктах та/або процесах та/або стійкості європейської індустріальної економіки. Пропозиції можуть містити техніко-економічний аналіз і демонструвати готовність до можливих майбутніх демонстрацій розроблених рішень та підготовку і пілотної виробничої лінії.

Очікувані результати:

Фінансуватиметься тільки одна проектна пропозиція.

Мінімальний склад консорціуму – три незалежні юридичні особи з країн-учасниць Європейського Союзу, або асоційованих країн.

Тип дії – координація та підтримка дій.

Розмір фінансування – 0.25 - 0.5 млн. євро.Матеріали

Legal and Financial issues