Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Cучасні матеріали і нанотехнологіїNMBP 02-2016: Сучасні матеріали для силової електроніки на основі технології широкозонних напівпровідників


Проблематика:

Силові електронні компоненти, модулі і системи, включаючи пристрої на основі широкозонних напівпровідників, володіють стратегічною важливістю для Європи. Частина виробничих ліній може бути розміщена в Європі, пов'язані області застосування грунтуються на іноваціях та ринкових позиціях в автомобільній промисловості, промисловій електроніці, передачі енергії, технологіях відновлювальних джерел енергії (енергія вітру, фотовольтаїка), охороні здоров'я, інтелектуальних підприємствах і значних ноу-хау в галузі створення надійних матеріалів для електронних систем. Частиною цієї проблеми є необхідність досягнення цілей SET-плану в областях енергозбереження, ефективності та скорочення викидів CO2. Увага повинна бути сконцентрована на розвитку передових, економічно ефективних, екологічно чистих матеріалів, систем і процесів для силової електроніки, придатних для використання в енергетиці.

Область застосування

Діяльність проекту повинна зосередитися на розробці передових матеріалів для інноваційних силових компонент, розробці нових продуктів і прикладних елелментів, які збільшать надійність та експлуатаційну тривалість енергетичних систем в реальних умовах. Планується значне підвищення ефективності роботи пристроїв силової електроніки на основі матеріалів з модифікованими, покращеними властивостями, архітектурою і / або специфічною обробкою. Очікуються реалістичні пропозиції стосовно підвищення таких експлуатаційних характеристик, як робочі напруги, струми, рівень чутливості або комутаційні частоти, а також ідеї стосовно довгострокової роботи пристроїв без технічного обслуговування з дотриманням конкретних суворих вимог щодо умов роботи енергетичного пристрою. Оптимізація таких категорій як вартість та ефективність роботи, у тому числі в плані інтенсивності обслуговування, повинні (можуть бути) оцінені кількісно. Проектна пропозиція може розвивати виробничі концепції виробництва компонент і модулів зі зменшенням вдіносного вмісту виробничих дефектів. Пропонується розглянути можливості міжнародного співробітництва (зокрема, з Японією) для вирішення глобальних соціальних проблем.

Рівень технологічної готовності та планований бюджет:

Початок реалізації тематики планується з рівня технологічної готовності 4 (прототипи малого масштабу, створені в лабораторних умовах) до рівня технологічної готовності 6 (прототипи протестовані в робочому середовищі в умовах близьких до реальних). Європейська комісія вважає, що пропозиції, що претендуватимуть на фінансування з боку ЄС в діапазоні від 5 -8 млн EUR дозволять вирішувати цю конкретну задачу відповідним чином. Пропозиції, що передбачатимуть інші рівні фінансування також будуть розглянуті. Планується фінансування не більше 2-х пропозицій.

Очікуваний ефект:

- значне покращення експлуатаційних характеристик широкозонних напівпровідникових матеріалів;
- Оптимізація (зменшення термінів) входження на ринок;
- Посилення стратегії глобальних інновацій в галузі ключових перспективних технологій;
- Підтримка лідируючих позицій європейської індустрії силової електроніки;
- Сформований в пропозиції бізнес-план буде застований для підтримки наукових, технологічних та / або соціально-економічних результатів і конкретних дій, на які націлений проект.

Тип дії:

Науково-дослідні та інноваційні дії.


Матеріали

Legal and Financial issues