Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Cучасні матеріали і нанотехнологіїNMBP 06-2017: Матеріали з підвищеною міцністю для будівель та інфраструктур, у тому числі для застосування на шельфі


Проблематика:

Довговічність є основним критерієм для матеріалів в багатьох застосуваннях і середовищах. Матеріали з більшим строком експлуатації зможуть різко знизити загальну вартість об’єкту через зниження витрат на технічне обслуговування і зниження перерв на ремонт. Витрати також можуть бути скорочені на стадії виробництва (сировина, енергія, транспорт, пластичність) і матеріали можуть бути більш придатними для повторного використання / переробки. Типові області застосування, що вимагають подовженого терміну служби і високої надійності матеріалів – будівництво, морські програми та інфраструктури, включаючи об’єкти віддалені від берега. Для багатьох прикладних застосувань оперативна довговічність потребує кращого розуміння, особливо для інноваційних продуктів, які не були апробовані в довгостроковому режимі. Довговічність повинна бути оцінена як теоретично, так і в реальних користувацьких умовах (у тому числі в складних змінних умовах), які можуть вплинути на остаточну експлуатаційні характеристики.

Область застосування

Дослідницькі пропозиції повинні враховувати всі наступні аспекти: теоретичне розуміння факторів, які впливають на довговічність матеріалів, включаючи реальні, швидкозмінні і важкі умови середовища і старіння моделей; експериментальні методи вимірювання і надійної перевірки міцності, неруйнівні процедури та інструменти контролю; розробка нових і більш довговічних матеріалів (можливо багатофункціональних); "наближена до реальних умов експлуатації" перевірка нових матеріалів через випробування довговічності з демонстрацією функціональності в запланованих цілях та реальному середовищі. Пропоновані рішення повинні виходити далеко за рам¬ки сучасного стану в галузі і довести, що матеріали з підвищеною довговічністю володіють всіма іншими властивостями, необхідними для їх застосування в конкретній прикладній галузі. Наступні фактори також повинні бути враховані: принципи стійкості (стійкість кожного пропонованого рішення повинна бути оцінена за допомогою розрахунку оцінки життєвого циклу відповідно до International Reference Life Cycle Data System - ILCD Handbook ); легкість монтажу; реалістичні рішення за розумною ціною та придатність до операційного середовища. При необхідності, конструкторські рішення (оптимальне поєднання нових матеріалів) також повинні бути розглянуті. Проблематика переробки / повторного використання матеріалів також повинна бути вирішена. Аспекти стандартизації повинні бути розглянуті, коли в цьому буде потреба. В рамках виконання проекту повинен бути створений приклад концепту в термінах одного (або більше) компонента(ів), що міститиме нові матеріали, за винятком комерційно придатних прототипів (2006 / C323 / 01), переконливо демонструючи можливість масштабування до промислових потреб. Довідники для створених прикладних застосунків, поради з установки і додаткові навчальні матеріали для нових рішень повинні бути розроблені до кінця проекту. Для забезпечення промислової значущості та впливу науково-дослідної роботи, активна участь промислових партнерів, у тому числі малого та середнього бізнесу забез¬печить значну додану вартість діяльності, що буде врахованоо при оцінці критерію "Реалізація та вплив ". Планована діяльність поинна відповідати діапазону технологічних рівнів готовності (TRL) від 4 до 6. Комісія вважає, що пропозиції, що передбачають внесок від ЄС в діапазоні 3-6 мільйонів EUR дозволять вирішити цю конкретну проблему відповідним чином. Тим не менш, можливий розглід та відбір пропозицій, що передбачають інший рівень фінансування.

Очікуваний ефект:

У порівнянні з прикладними застосуваннями і впливом наявних на даний час матеріалів з аналогічними функціональними можливостями, розроблені матеріали повинні принести:
- Принаймні, 30% поліпшення довговічності для найбільш важливих прикладних властивостей;
- Принаймні, еквівалентний рівень для всіх інших властивостей;
- Принаймні, на 30% нижчу вартості;
- Позитивний LCA (Life-Cycle-Assessment) баланс для всього життєвого циклу;
- Пропозиції матимуть більший вплив, якщо вони мають відношення до кілька прикладних застосувань;
- Буде здійснено внесок у зміцнення конкурентоспроможності європейської промисловості, у тому числі в області «зелених» технологій;
- Буде здійснено внесок у реалізацію політики ЄС.

Тип дії:

Науково-дослідні та інноваційні дії.


Матеріали

Legal and Financial issues