Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Cучасні матеріали і нанотехнології для охорони здоров'яNMBP 11-2017: Застосування інструменту ERA-NET в наномедицині


Проблематика:

Зміцнення позиції Європи в наномедицині вимагає зосередження дій на загальноєвропейських дослідницьких пріоритетних тематиках, з метою реалізації спільної ініціативи. План стратегічних досліджень та інновацій в галузі наномедицини надає стратегічне і перспективне бачення з метою розширення досліджень та інновацій в даній тематиці через спільну діяльність зокрема з великими фармацевтичними чи діагностичними компаніями, сприяючи тим самим появі наномедицини в продуктах промислового сектору.

Область застосування

Метою пропонованого ERA-NET співфінансування є координація науково-дослідницьких зусиль за участю членів та асоційованих членів Євросоюзу в області наномедицини, продовження діяльності в рамках ERA-NET EuroNanoMed, сприяння конкуренто­спро­мож­ності європейських установ, які працюють в галузі наномедицини, впровадження спільних транснаціональних пропозицій (які реалізуватимуться у вигляді грантів третім особам) з європейським співфінансуванням для фінансування багатонаціональних новаторських ініціатив щодо досліджень у цій області. Робота по проекту буде пов’язана з Спільною програмою ініціатив, зокрема IMI з використанням державного фінансування і збільшення числа спільних проектів з промисловими підприємствами та створення сприятливого сере­до­вища для розвитку інноваційної наномедицини. Європейська комісія вважає, що пропозиції, які претендуватимуть на фінан­су­ван­ня з боку ЄС в діапазоні 8 -10 млн EUR, дозволять вирішувати цю задачу. Пропозиції, що передбачатимуть інші рівні фінансування також будуть розглянуті. Фінансуватиметься тільки один запит.

Очікуваний ефект:


- Взаємодія і узгодженість в ключових областях наномедичних досліджень на національному та регіональному рівнях;
- Реалізація відповідних частин Плану стратегічних досліджень та інновацій в галузі наномедицини;
- Створення сприятливих умов для росту застосування наномедичних технологій в промислових виробах медичного призначення.

Тип дії:

ERA-NET співфінансування.


Матеріали

Legal and Financial issues