Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Події в міжнародному життіНавчальний візит «Ukraine in Horizon 2020» в Естонську Республіку
21 - 23 березня 2016 р.


Представники мережі українських контактних пунктів програми Горизонт-2020 21-23 березня 2016 року здійснили навчальний візит «Ukraine in Horizon 2020» в Естонську Республіку. Програма візиту, організованого спільно Міністерством освіти та науки України та Естонською дослідницькою радою (Estonian Research Council) передбачала зустрічі українських фахівців з представниками естонської системи НКП, візити в Талінський технологічний університет (Tallinn University of Technology) та Таллінський університет (Tallinn University). Фахівці з України взяли активну участь в роботі конференції «Management of Horizon 2020», присвяченій деталізації питань управління, планування та організації фінансово-звітної діяльної проектами в рамках Горизонт 2020. Ключовими спікерами були представники Єврокомісії Vittorio Morelli (Deputy Head of Unit DG RTD.J2 Common Audit Service) та Vincent Canart (Legal officer in RTD.J1 Common Legal Support Service).

В ході візиту, зокрема, досягнуто домовленостей щодо розширення співпраці між НКП за напрямком «Nanotechnologies, advanced materials and advanced manufacturing and processing» України та Естонської Республіки

Нагадаємо, Горизонт 2020 – нова, найбільша рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інноваційної діяльності, яка стартувала у січні 2014 року і триватиме до 2020 року.

Матеріали

Матеріали заходу