Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Підписання угодиПідписання угоди


20 березня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт та Комісар з досліджень, науки та інновацій Європейського Союзу Карлос Моедас підписали Угоду між Україною і Європейським Союзом про участь України у Рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».У церемонії підписання також взяли участь Міністр освіти і науки Латвії Маріте Сеіле, голова науково-дослідної робочої групи Ради Постійного представництва Латвії в ЄС Лаума Сіка; Посол, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун та заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха.

«Вперше Україна приєднується до європейської наукової програми такого масштабу, і це відкриває можливості для українських науковців стати частиною дослідницької родини Європейського Союзу», - наголосив Карлос Моедас, Комісар з досліджень, науки та інновацій Європейського Союзу.

Для України доступ до програми «Горизонт 2020» означає доступ до всього спектру, який фінансується у рамках цієї програми. Україна може стати отримувачем грантів, які надає Європейська дослідницька рада, а українські науковці матимуть право подавати заявки для участі в програмах мобільності та отримувати стипендії із загальним фінансуванням близько 6 млрд євро.

Переваги отримають і українські підприємці, яким буде надано доступ до інструменту програми «Горизонт 2020» для малих і середніх підприємств, а українські університети або дослідницькі інститути матимуть можливість встановлення зв’язків принаймні з двома міжнародними лідерами у відповідній сфері в Європі. Також набуття Україною асоційованого членства у «Горизонт 2020» включає новий механізм використання незалежної партнерської експертної підтримки, покращення планування, впровадження оцінки національної та регіональної дослідницької інноваційної політики.