Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Події в Прикарпатському університетіКонференція-вебінар "Асоціація України та ЄС: виклики та можливості бізнесу"


17 квітня 2015 р. В Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулась конференція-вебінар «Асоціація України та ЄС: виклики та можливості бізнесу», В Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулась. Учасники обговорили майбутні законодавчі зміни, можливості, що відкриваються із приєднанням України до рамкової програми ЄС "Горизонт 2020", Зони вільної торгівлі з ЄС та нові виклики, що стоять тандемом бізнес-наука в нашій державі сьогодні.

В конференції взяла участь низка провідних українських та іноземних науковців, експертів фінансового та фондового ринку, депутати Верховної ради, представники міжнародної торгівлі, міжнародних програм технічної допомоги та провідних підприємств Івано-Франківської області. Були обговорені питання про перспективні напрямки співпраці науки та бізнесу на платформі асоціації України та ЄС та можливості програми Горизонт 2020 як інструменту підтримки інноваційного бізнесу в Україні.

Партнерами в організації конференції, поряд з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, виступили Український національний комітет Міжнародної Торгової палати (ICC Ukraine), Інформаційний центр Європейського Союзу в Івано-Франківській області, Асоціація сприяння розвитку безперервної освіти громадян.


До Вашої уваги презентації деяких доповідей:

Володимир Коцюбинський. Крок за горизонт. Україна в програмі ЄС "Горизонт-2020"


Більш детальна інформаціяМатеріали

Презентація доповіді проф. В.О. Коцюбинського