Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Події в Прикарпатському національному університетіІнформаційний день програми ЄС Горизонт 2020


17 грудня 2014 року Національний контактний пункт програми ЄС Горизонт 2020 за напрямом "Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва" провів Інформаційний день – семінар-дискусію, з метою інформування зацікавлених осіб з українського науково-дослідного простору про особливості інтеграції в роботу програм Європейської Комісії у даній галузі.

Захід був спрямований на підвищення обізнаності громадськості з цілями та засобами програми Горизонт 2020. В роботі семінару взяли участь всі, хто займаючись наукою, шукає способів продовження, розширення та втілення в життя своїх розробок.

"Горизонт 2020 – нова, найбільша рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інноваційної діяльності. Програма стартувала у січні 2014 року і триватиме до 2020 року. Горизонт 2020 покликаний об'єднати всі європейські ініціативи з досліджень та інновацій, які фінансуються через Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (СІР) та Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ).

Програма «Горизонт 2020» має нові риси, що мають на меті сприяти економічному розвитку та боротися з соціальними викликами, а саме: спрощення механізму фінансування через удосконалення структури програми, запровадження «єдиного підходу» для учасників; інтеграція досліджень та інновацій через забезпечення безперешкодного та узгодженого фінансування від ідеї до виходу на ринок; збільшення підтримки інновацій та діяльності, наближеної до ринку, що веде до прямого економічного стимулювання; зосередження на розвитку бізнес-можливостей і на «суспільних викликах»; надання більших можливостей новим учасникам та молодим перспективним науковцям для просування своїх ідей та отримання фінансування.

У Державному вищому навчальному закладі «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» діє Національний контактний пункт (НКП) програми ЄС Горизонт-2020 за напрямком "Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва". Його діяльність спрямована на реалізацію положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у відповідності до Угоди між Україною та ЄС про наукове і технологічне співробітництво та з метою розширення участі української сторони у проектах програми Горизонт-2020.

17 грудня Національний контактний пункт університету провів Інформаційний день. Захід проходив в on-line режимі у форматі семінар-дискусії та мав на меті інформувати зацікавлених осіб з українського науково-дослідного простору про особливості інтеграції в роботі програм Європейської Комісії у даній галузі. Відкриваючи роботу семінару, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда підкреслив, що такий захід є важливим в сучасних умовах і нові ідеї, проекти будуть корисними для нашого суспільства.

У семінарі взяли участь викладачі університету, представники мережі національних контактних пунктів програми Горизонт 2020 в Україні, зокрема, Національного університету «Львівська політехніка», Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя, Ужгородського національного університету, науковці-практики. Ще 24 освітні установи та профільні організації України, які зареєструвалися для участі в семінарі, мали можливість долучитися до його роботи у форматі вебінару.


Захід проведено за за підтримки Міністерства освіти та науки України


До Вашої уваги презентації деяких доповідей:

Володимир Коцюбинський. НКП Програми ЄС Horizon-2020 за напрямом "Нанотехнології, нові матеріали та передові промислові виробництва".

Никируй Л.І. Пошук партнерів проекту: методи, технічні засоби для пошуку партнерів, рекомендації.

Roman Dzumedzei. Program Horizon-2020: Step by Step. Stages of preparation of project proposals.

Володимир Лущак. Лабораторні моделі як основа для медико-біологічних проектів.

Невінський Д.В. Дослідження і розроблення нанорозмірних структур на поверхневих плазмонах для пристроїв інфокомунікаційних систем.

Якубів Валентина. Як підготувати бюджет проекту Програми ЄС Horizon-2020.

Никируй Л.І. Захист прав інтелектуальної власності при підготовці та виконанні проектів Програми ЄС Horizon-2020.

Большакова Інесса. Створення консорціуму в рамках програми Горизонт-2020 для виробництва наноматеріалів та сенсорів для використання в термоядерних реакторах та прискорювачах заряджених частинок (три країни EU + Україна).

Глеба О. Досвід українських організацій у 7РП та Horizon-2020: приклад успішного проекту.

Воронич А. Діяльність НКП програми Горизонт 2020 "Безпечна, екологічно чиста та ефективна енергетика"Матеріали

Програма заходу