Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Події в Прикарпатському національному університетіІнформаційний день програми ЄС Горизонт 2020
17 листопада 2016 р.


Національний контактний пункт програми ЄС "Горизонт 2020" за напрямком «Нанотехнології, новітні матеріали, передові технології виробництва і обробки», що діє при нашому університетові, 17 листопада 2016 року провів Інформаційний день (семінар-дискусію), присвячений огляду цілей, пріоритетів та засобів нової робочої програми "Горизонт 2020" в галузі розвитку стратегічних технологій, які є підґрунтям конкуренто­спро­мож­ності та забезпечення росту економіки, запорукою вирішення соціальних проблем, базою наукоємних виробництв.

Нагадаємо, Горизонт 2020 – нова, найбільша рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інноваційної діяльності, яка стартувала у січні 2014 року і триватиме до 2020 року.

Днями національний контактний пункт програми ЄС Горизонт 2020 "Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва" (керівник - професор Володимир Коцюбинський), що діє на базі нашого університету, провів вже традиційний Інформаційний день. Мета заходу - інформування зацікавлених осіб з українського науково-дослідного простору про особливості інтеграції в роботу програм Європейської Комісії.

Захід був спрямований на підвищення обізнаності громадськості з цілями та засобами програми Горизонт 2020. У роботі семінару взяли участь представники мережі національних контактних пунктів Горизонт 2020 в Україні. Зокрема, було висвітлено особливості проектів, пов’язаних з академічною мобільністю та навчанням дослідницького персоналу (MSCA), розглянуто тематики «Майбутні і новітні технології», «Енергія»,«Здоров’я», «Харчова безпека».

Особливу увагу учасників заходу привернув аналіз проблем, що стоять на шляху українських науковців до успішної участі в проектах Єврокомісії, зроблений професором Надією Бойко з Ужгородського національного університету.

У Державному вищому навчальному закладі «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» діє Національний контактний пункт (НКП) програми ЄС Горизонт-2020 за напрямком "Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва". Його діяльність спрямована на реалізацію положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у відповідності до Угоди між Україною та ЄС про наукове і технологічне співробітництво та з метою розширення участі української сторони у проектах програми Горизонт-2020.


Захід проведено за за підтримки Міністерства освіти та науки України


До Вашої уваги презентації та відеозаписи доповідей:

Андрій Загороднюк. Володимир Коцюбинський. Вступне слово. Відео.

Володимир Коцюбинський. Нанотехнології, новітні матеріали, передові технології виробництва і обробки в Робочій програмі Н2020 на 2016-2017 роки: перерізи за напрямками, акценти та проблеми. Презентація. Відео.

Галина Лазько. Конкурси за напрямом Дії Марії Склодовської-Кюрі: умови участі та фінансові аспекти Презентація. Відео.

Таїсія Симочко. Конкурси для напрямів «Здоров’я» та «Харчова безпека: актуальні тематики Презентація. Відео.

Оксана Заремба. Майбутні і новітні технології в програмі Горизонт 2020 Презентація. Відео.

Володимир Кочетков. Відео.

Артур Воронич. Конкурси по тематиці «Відновлювана енергетика» доступні в 2017 році Презентація. Відео.

Надія Бойко. Проблемні питання участі українських команд в проектах Горизонт 2020 Презентація. Відео.

Андрій Загороднюк. Прикінцеве слово Відео.Матеріали

Програма заходу