Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Події в Прикарпатському національному університетіСемінар "Інтернет речей та цифрові технології в освіті та бізнесі: проекти у рамках Горизонт 2020. Інноваційний хаб у сфері Інтернету речей”


24 листопада 2016 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся семінар "Інтернет речей та цифрові технології в освіті та бізнесі: проекти у рамках Горизонт 2020. Інноваційний хаб у сфері Інтернету речей”. Організатори: консорціум проекту “Хаб-Лабораторія Інтернету Речей” та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Метою семінару було надати представникам науки, бізнесу, державних структур та громадських організацій актуальну практичну інформацію щодо різних інструментів фінансування, доступних в програмі «Горизонт 2020»; представити останні тенденції розвитку цифрової економіки в ЄС та в Україні; обговорити оптимальні сценарії підготовки проектів за участю представників бізнесу, науки. влади та громадських організацій; представити специфіку конкурсів у соціальних викликах та у спеціальному інструменті для малих і середніх підприємств (SME-instrument).

Спікерами семінару стали керівники українських національних контактних пунктів програми Горизонт 2020, провідні науковці університетів, які мають досвід підготовки та виконання проектів, а також експерти консалтингової компанії з успішним досвідом підготовки проектів для бізнесу.

Захід був спрямований на підвищення обізнаності громадськості з цілями та засобами програми Горизонт 2020.


Захід проведено за за підтримки Міністерства освіти та науки України


Телевізійний репортаж. Відео

До Вашої уваги відеозаписи:

Частина 1. Відео.

Частина 2. Відео,

та презентації доповідей:

Іван Кульчицький. Формування інноваційних екосистем на регіональному рівні та розвиток сфери високих технологій в Україні. Презентація.

Любомир Никируй. Діяльність наукового парку «Прикарпатський університет». Презентація.

Роман Гасько. Потенціал НУ «Львівська Політехніка» в Інтернеті речей. Презентація.

Юрій-Володимир Блавт. Підвищення конкурентоспроможності українських виробників. Перехід до Індустрії 4.0 за допомогою Інноваційного хабу ІоТ. Грантові можливості для виробничих МСП в рамках Горизонт 2020. Презентація.

Юрій-Володимир Блавт. Можливості залучення грантового фінансування інноваційними малими та середніми підприємствами у рамках SME Instrument Horizon 2020. Презентація.

Віталій Горелов. Реалізація проекту GameHub: Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні. Презентація.

Олеся Власій. Програма eSkills for Jobs: можливості для молоді. Презентація.Матеріали

Програма заходу