Крок за кроком
База даних учасників
Реєстрація
З чого почати
Створіть особисту сторінку
Зареєструйте свою організацію
Зареєструйте офіційного представника організації
Умови участі
Оберіть конкурс
Biotechnology 2016-17
Як знайти партнера
Наукова активність
Служба NMPTeAm
Служба Cordis Partner Service
Служба Ideal-ist
Засоби LinkedIn
Як оформити документи
Як оформити проектну пропозицію
Як розпланувати бюджет

Про програму Горизонт 2020Про програму Горизонт 2020


Горизонт 2020 – нова, найбільша рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інноваційної діяльності. Програма стартувала у січні 2014 року і триватиме до 2020 року із загальним бюджетом близько 70 млрд євро. Горизонт 2020 покликаний об’єднати всі європейські ініціативи з досліджень та інновацій, які фінансуються через Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (СІР) та Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ).“Горизонт 2020 – нова, найбільша рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інноваційної діяльності. Програма стартувала у січні 2014 року і триватиме до 2020 року із загальним бюджетом близько 70 млрд євро. Горизонт 2020 покликаний об’єднати всі європейські ініціативи з досліджень та інновацій, які фінансуються через Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (СІР) та Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ).

Програма «Горизонт 2020» має нові риси, що мають на меті сприяти економічному розвитку та боротися з соціальними викликами:

• Спрощення фінансування через спрощення структури програми, запровадженню "єдиного підходу" для учасників, скороченню бюрократичної роботи з паперами при підготовці пропозицій, зменшення кількості перевірок та аудитів із загальною метою зменшити середній час на видачу гранту до 100 днів;

• Інтеграція досліджень та інновацій через забезпечення безперешкодного та узгодженого фінансування від ідеї до виходу на ринок;

• Збільшення підтримки інновацій та діяльності, наближеної до ринку, що веде до прямого економічного стимулювання;

• Зосередження на розвитку бізнес можливостей з зосередженням на «суспільних викликах»;

• Надання більших можливостей новим учасникам та молодим перспективним науковцям для просування своїх ідей та отримання фінансування.


Матеріали

Get ready for Horizon 2020


Horizon 2020 in brief


Rules for Participation